Honorowi Dawcy Energii Fortum

Honorowy Dawca Energii Fortum

Dziękujemy Wam z całego serca za włączenie się w akcję HDEF, dzięki której wywalczyliście dla naszej organizacji główną wygraną.

Dziękujemy za wrażliwość otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy i sami najczęściej nie upomną się o swoje prawa, nie przyczynią się do medialnych sukcesów, nie potrafią dotrzymać kroku w coraz szybciej zmieniającej się wokół nas rzeczywistości ale za to w podziękowaniu okażą swą szczerą radość i wdzięczność.

Fundusze zdobyte w programie HDEF będą uczciwie spożytkowane o czym będziecie Państwo na bieżąco informowani Zostaną przeznaczone na sfinansowanie rehabilitacji ogólnorozwojowej naszych podopiecznych /dzieci, młodzieży i osób dorosłych/ , w szczególności: na rehabilitację ruchową, hipoterapię oraz wyjazdy turystyczno-krajoznawcze.

Dziękujemy za bezinteresowną chęć do czynienia dobra. Za pomoc i życzliwość.

W imieniu naszych podopiecznych i zarządu
Renata Krajewska
Prezes Stowarzyszenia KONTAKT