Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji znajdź w polityce cookies Więcej...

Aktualności - 2014

15 lecie działalności Stowarzyszenia KONTAKT

W dniu 11.12.2014 r. obchodziliśmy w naszej szkole 15 lecie działalności Stowarzyszenia KONTAKT, którego celem  jest tworzenie jak najlepszych warunków wszechstronnego rozwoju, opieki, rehabilitacji i nauczania dzieci, młodzieży i osób dorosłych z niepełnosprawnością intelektualną i fizyczną oraz poprawy ich sytuacji w rodzinie i społeczeństwie, dążenie do aktywizacji osób niepełnosprawnych w życiu społecznym oraz zawodowym, przeciwdziałanie wykluczaniu osób niepełnosprawnych z życia społecznego i zawodowego, zmiana negatywnych postaw wobec osób niepełnosprawnych. 

Więcej...

Sportowo - Integracyjna "Mini Spartakiada Mikołajkowa"

       

W dniu 3 grudnia 2014 r. we współpracy z Zespołem Szkół Specjalnych Nr 41 w Zabrzu po raz czwarty organizujemy Sportowo - Integracyjną "Mini Spartakiadę Mikołajkową" dla przedszkolaków w ramach zadania publicznego:

"Sport to zdrowie i radość" dofinansowaną ze środków m. Zabrze.

Więcej...

Wystawa prac plastycznych

30 października zorganizowaliśmy wystawę prac plastycznych uczestników wyjazdu turystycznego w woj. lubuskie w dniach od 20 - 27 sierpnia, w ramach zadania publicznego "WYJAZDY REKREACYJNO - SPORTOWE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH" oraz W DZIEDZINIE KRAJOZNAWSTWA W TYM UPOWSZECHNIANIA TURYSTYKI W 2014 r. p.n "OTWARTE OKNO NA ŚWIAT".

Prace te powstały podczas warsztatów plastycznych na wyjeździe.

Więcej...

Realizacja zadań publicznych

Realizujemy zadanie publiczne p.n.

"WYJAZDY REKREACYJNO - SPORTOWE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH"

Zadanie realizowane jest od 01.07. 2014 r - do 28. 11. 2014 r.

W ramach zadania realizowane są następujące działania:

  1. WYJAZDY REKREACYJNO - SPORTOWE w tym zajęcia rekreacyjne z elementami hipoterapii.
  2. WYJAZDY TURYSTYCZNE

Zadanie dofinansowane jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Więcej...

Wesołe Wakacje 2014

Wesołe Wakacje 2014

Półkolonie pod hasłem "WESOŁE WAKACJE - 2014" zostaną zorganizowane w okresie od 30 czerwca 2014 -11 lipca 2014 w Zespole Szkół Specjalnych nr 41 w Zabrzu.

Udział w półkoloniach wezmą dzieci i młodzież z niepełnosprawnością intelektualną oraz sprzężeniami w wieku od 7 - 21 lat. Będą to uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych Nr 41.

Więcej...